Kup opaskazoladkowa.pl

Expiry.pl to nasz rejestr WARTOŚCIOWYCH wygasłych DOMEN. Mamy tylko domeny z dobrą historią i z dobrymi linkami.

opaskazoladkowa.pl: Domena na której od 2010 roku do końca 2022 roku funkcjonowała strona z informacjami i ofertą (i odesłaniem do klinik) na opaski żołądkowe, bypas. Czysta domena przez całą swoją historię zachowana tematycznie. Końcem 2022 domena została przez nas przechwycona i została odbudowana struktura serwisu.

01

Dobra historia

Zdecydowanie odrzucamy domeny ze złą historią. Sprawdzamy historię domen (rok po roku) na podstawie web.archive.org.

Więcej...

02

Dobre linki

Domeny zwykle mają dobre, unikalne linki. Zdecydowanie nie rejestrujemy domen ze spamowymi czy automatycznymi linkami.

Więcej...

03

Zindeksowane w Google

Rejestrujemy tylko takie domeny, które w momencie przechwytywania są obecne w indeksie wyszukiwarki Google.

Więcej...
App

domena opaskazoladkowa.pl

  • Krótki opis domeny

    Domena na której od 2010 roku do końca 2022 roku funkcjonowała strona z informacjami i ofertą (i odesłaniem do klinik) na opaski żołądkowe, bypas. Czysta domena przez całą swoją historię zachowana tematycznie. Końcem 2022 domena została przez nas przechwycona i została odbudowana struktura serwisu.

  • Ruch na domenie

    Domena świetnie zindeksowana nawet miesiąc po wygaśnięciu (parametr site w google pokazuje wyniki). Miesiąc po wygaśnięciu domena widoczna na około 100 fraz (27 w top10 i 80 w top50). Widoczność w top10 na takie frazy jak: opaska na żołądek, opaska żołądkowa, opaska na żołądek ceny, opaska na żołądek cena, opaska bariatryczna, opaska żołądkowa cena, opaska żołądkowa opinie, opaska na żołądek opinie, opaska na żołądek szczecin, zakładanie opaski na żołądek, regulowana opaska żołądkowa, opaska na żołądek poznań, dieta po założeniu opaski na żołądek, opaska na żołądek warszawa, opaska na żołądek powikłania, opaska żołądkowa warszawa, opaska gastryczna, opaska zoladkowa, operacja opaska na żołądek, koszt opaski na żołądek, opaska na żołądek forum, założenie opaski na żołądek, opaska żołądka, opaska laparoskopowa, opaska uciskowa na żołądek, laparoskopowa opaska na żołądek, ile kosztuje opaska na żołądek.

Opaska żołądkowa

Cena domeny opaskazoladkowa.pl

Koszt domeny 499 zł netto, czyli 613,77 zł brutto.
Możliwe są negocjacje cen, szczególnie przy większej ilości zamawianych domen.

Zamów

Aby zamówić domenę/domeny wyślij mail na seosolutions@i4a.pl